تاریخ امروز:
شنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۶
ساعت :


آژانس مسافرتی آبان گشت آسمان

سهروردی شمالی، روبروي انديشه سوم،پ 364، طبقه اول, تهران

گالری تصاویر

درباره ما / من

مجموعه گشت آسمان با بیش از ٧ سال سابقه در زمینه صنعت گردشگری و با بهره گیری از اعضای با سابقه و مجرب به ارائه انواع خدمات گردشگری می پردازد.

مجموعه آبان گشت آسمان با بیش از ٧ سال سابقه در زمینه صنعت گردشگری و با بھره گیری از اعضای با سابقه و مجرب به ارائه انواع خدمات گردشگری میپردازد. این مجموعه، فعالیت خود را در ارائه خدمات به مسافرین ایرانی که قصد سفر به کشورھای آسیایی را دارند آغاز نموده و با معرفی برترین تورھای مستقیم به کلیه کشورھای این ناحیه به فعالیت مستمر پرداخته است.

دفتر خدمات مسافرت ھوایی و جھانگردی گشت آسمان، ھم اکنون با بھره گیری از سیستم ھای آنلاین در زمینه رزرواسیون ھتل (با امکان اخذ سربرگ ھتل برای ارائه به سفارت ھای عضو پیمان شنگن) و کلیه پروازھای دوسرخارجی بدون محدودیت در سطح ۵ قاره، به ارائه خدمات پرداخته و آمادگی ارائه ھمه خدمات اعم از ھتل، پرواز، راھنمای گردشگری، انتقال فرودگاھی و گشت ھای شھری را دارد.

فعالیت این مجموعه که از سال ١٣٨۵ آغاز و تا کنون ادامه داشته است، با جذب مسافرین از سایر کشورھا ادامه یافته و ھم اکنون کلیه خدمات مربوط به این افراد در کشور پھناور و عزیزمان توسط این دفتر صورت میگیرد.

نقشه محل

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

سهروردی شمالی، روبروي انديشه سوم،پ 364، طبقه اول, تهران

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

حمایت کننده ها