تاریخ امروز:
یکشنبه - ۱۰ اردیبهشت - ۱۳۹۶
ساعت :


بازرگانی معماری پارسیان فن آور

فاطمی،میدان گلها،خ رادافزون4/1 ساختمان 92 واحد 17, تهران
02188971161
09101585819
بازرگانی معماری پارسیان فن آور http://www.imahal.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/198/photo20161225152556-1482667121.jpg 4.75 05 0
بازدید: 502 اشتراک گذاری

گالری تصاویر

درباره ما / من

Best Roofing Solution

معرفی محصول  تایل

محصولات

تایلهای فلزی با پوشش خرده سنگهای طبیعی:

این تایلها از فرم دهی تحت فشار ورقهای آلوزینک ساخته شده اند که طی 7 مرحله فرم دهی انجام می پذیرد.قالب تایل ها به گونه ای طراحی شده است که همپوشانی فوقالعاده ای داشته باشند. علاوه بر آن هر تایل با یک لایه رزین اکریلیک،چسب،خرده سنگهای طبیعی،همچنین یک لعاب شفاف اکریلیک بر روی سطح بالایی آلوزینک پوشیده شده تا کار کرد وعمری طولانی را کنار قدرت ،استقامت و زیبایی فراهم سازد.

:Roofing system,سیستم سقفهای فلزی

را در زمینه تایلهای فلزی با پوشش سنگ طبیعی   Iso9001:2000موفق گردیده تا اولین گواهینامه استاندارد کیفی صنعتی و بدست آورد کیفیت ممتاز به همراه طرح سنتی ومدرن ،اعتبار وموقعیت ویژه ای را برای این محصولات در بازارهای جهانی ایجاد کرده است

طول عمر تضمینی ورق گالوانیزه و آلوزینک :

فولاد پوشیده شده با آلوزینک دارای مقاومت بسیار بیشتری در مقابل خوردگی که متاثراز حفاظت قوی وسرسختانه فلز روی به همراه مقاومت فلز آلومینیوم عملکرد برتری را نسبت به ورقهای گالوانیزه در تمامی شرایط آب وهوایی به وجود آورده است. علاوه بر این ،به دلیل سیستم نصب افقی تایل ها وروش میخ کاری بر روی آنها ، از خطر خوردگی وزنگ زدگی در محل میخ اجتناب شده است. کلیه عوامل ومشخصه های فوق باعث می شوند تا ورق های آلوزینک طول عمر وزمان کاربری طولانی تری در مقایسه با سایر تکنولوژی های پوشش سقف داشته باشند... پوشش سقف شیبدار

ویژگی محصولات:

سبکی:وزن تایل ها در حدود8/1 سقفهای سفالی و سیمانی است که یکی از عوامل موثر در کاهش وزن ساختمان بوده وقادر است تا 8 ریشتر در برابرزلزله مقاومت نماید. همچنین در صورت تخریب با توجه به وزن کم آن اثرات تخریبی اندکی خواهد داشت.    

مقاومت در برابر باد: با توجه به سیستم یکپارچه و ساختار آیرودینامیکی تایل ها ،این سیستم میتواند به راحتی بادهای شدید را عبور داده ودر برابر سخت ترین طوفان ها مقاومت نماید.

عایق صوتی وحرارتی: یکی از معایب بکار گیری سقف های فلزی ،رسانایی حرارتی بالا در عبور دادن گرما و سرما به داخل و ایجاد سرو صدا در زمان برخورد قطره های باران با سقف است. اما در این محصول با توجه به پوشش سنگ ولایه های حفاظتی مختلف ،همچنین به دلیل ایجاد لایه هوا در زیر پوشش به واسطه روش نصب آن ،عایق مناسبی در برابر سرما وگرما بوده ومیزان صدای ایجاد بسیار ناچیز است     

ضد آتش : تایل ها از مواد ضد حریق ساخته شده اند که در صورت رسیدن آتش به آن به هیچ وجه آتشزا نبوده وبا توجه به ساختار فلزی این سیستم پوششی ،حرارت ناشی از آتش سوزی در سرتاسر سقف پخش شده واز بالا رفتن دما در یک نقطه و اثرات تخریبی آن به شدت کاسته می شود و به این ترتیب میتواند ساعت ها در برابر آتش سوزی مقاومت کند .

 ضد ترک خوردگی: یکی از مشکلات سقف های متداول ،ترک خوردن قسمت های داخلی سقف پس از گذشتن زمان می باشد که این نقیصه به دلیل انقباض وانبساط های مکرر در طول شبانه روز رخ می دهد ، ولی با توجه به تبادل حرارتی پایین این سقف و میزان اندک تغییرات سطحی دما ،از ترک خوردگی سقف داخلی ساختمان جلو گیری خواهد شد.

  تایلها به صورت عمودی و افقی صورت می گیرد ، حتی در مسیر تغییر باد ، (over lap)ضد چکه :با توجه به اینکه همپوشانی قطرات باران قادر نخواهد بود تا به داخل سقف نفوذ کنند و این سیستم در برابر ورود آب در زاویه های مختلف کاملا مقاوم است.

ضد خزه و گرد وغبار: با به کار گیری لایه اکریلیک در پوشش سطوح خارجی سقف،سطح تایل ها دارای اصطلاک بسیار اندکی می باشند که خزه وذرات گردو غبار نمی توانند به آن بچسبند و به راحتی از روی سقف زدوده خواهند شد.

تایل های فلزی دارای ساختاری منحصر به فرد با 10 لایه وششی می باشند. پوشش رویین اکریلیک  باعث می شود تا اصطلاک سطحی کاهس یافته وخزه وذرات گرد و غبار نتوانند ، به سقف بچسبند. خرده سنگهای رنگی از مرغوب ترین سنگهای آتشفشانی و بدون هیچ رنگدانه اضافی تهیه شده اند که در برابر اشعه آفتاب سالها مقاومت کرده وتغییر رنگ نخواهد داد. آستر اپوکسی وپوشش اکریلیک نیز باعث می شوند تا این خرده سنگ ها کاملا به سطح فلز بچسبد واز مقاومت حرارتی و برودی بالایی برخوردار شود.

ورق آلوزینک نیز یکی از مقاوم ترین آلیاژها در برابر خوردگی است و نرخ خوردگی آن 7 برابر کند تر از ورق های گالوانیزه می باشد. آستر اپوکسی و پوشش اکریلیک رزین نیز تایل ها را در برابر بخار آب و خوردگی ناشی از خراش های سطحی محافظت  می نماید.  

رنگ: طیف رنگی این محصول شامل رنگ های قرمز، قهوه ای ، نارنجی ،آبی ،سبز وزغالی می باشد .    

مشخصات فنی

Tile:تایل

طول تایل:1340 میلیمتر

عرض تایل :370 میلیمتر

وزن تایل:8/2 کیلو گرم

مقدار پوشش هر متر مربع:48/.

تعداد تایل در هر متر مربع:1/2 عدد

وزن پوشش در متر مربع :8/6 کیلو گرم

Barrel:تیزه کوتاه

 طول :400 میلیمتر

طول مفید:370 میلیمتر 

وزن:6/0 کیلو گرم

Box Barge:ابرویی

طول :1340 میلیمتر

طول مفید: 1280میلیمتر

وزن:7/1 کیلو گرم

Side Flashing: کناره

طول 1340 میلیمتر

طول مفید :1280 میلیمتر

وزن :8/0 کیلو گرم

Flat Sheet:صفحه مسطح

طول :1340 میلیمتر

طول مفید :1280 میلیمتر

وزن : 1 کیلو گرم

Finishing kit:کیت آب بندی

چسب  وسنگدانه که به جهت هم سطح نمودن میخ وتایل استفاده میگردد....

ساختار محصولات:

محصولات از 10 لایه مجزا که به شکلی کاملا همگون روی یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده است.

شرح لایه:

Steel base,فولاد

لایه اصلی تشکیل دهنده تایل فولاد می باشد.

Aluminium Zinc ,زینک آلومینیوم

روکش زینک آلومینیوم با مقاومت سدی آلومینیوم و مقاومت حفاظتی زینک مقاومت بالایی در مقایل خوردگی ایجاد میکند و باعث طول عمر بالای پوششها می گردد .لازم به ذکر است که زینک الومینیوم هفت برابر قدرت حفاظتی بالا تری نسبت به فولاد گالوانیزه دارد.

Acrylic resin,اکریلیک رزین

اکریلیک رزین لایه ای استحفاظی می باشد که در عین حال مانع از فرسایش تایل می شود .

Base cota ,لایه پایه

این لایه خاصیت چسبندگی دارد و باعث نگه داشتن سنگریزه ها ب روی تایل می شود.

Stone chips, سنگریزه

سطح خارجی تایل با سنگریزه هایی که مقاوم در برابر تغییر رنگ در دراز مدت می باشند پوشیده شده است این سنگریزه ها طبیعی هستند که با در صدی رنگ شارژ شده است . این سنگریزه ها خواص مختلفی دارند که در زیر به آنها اشاره شده است .

- برف را روی خود نگه  داشته از برف عایقی طبیعی حرارتی ساخته و مانع رها شدن برف از روی بام و تشکیل قندیل خطرات جانبی ناشی از آن می شود.

 رنگ تایل را تشکیل می دهند. وتبات آن را در دراز مدت تضمین میکند.-

باعث تخفیف صدای باران می شود. - 

Over glaze,لعاب

لایه نهایی می باشد درخشندگی سطح تایل وسنگدانه ها میشود  ودر عین حال مانع از نفوذ گرد و غبار به خلل وفرج سطح تایل می گرد.

  Epoxy primer,استر اپوکسی

لایه سطح زیرین تایل بوده که محصول را در برابر بخار آب و خوردگی مقاوم می نماید.

Organic coat ,پوشش ارگانیک

آخرین سطح زیرین تایل بوده که سازگاری محصول را با محیط زیست تامین می نماید.

سقف شیبدار

 

 

برند:
سازمانی
کلید واژه ها:

نقشه محل

نقشه مسیرها
نقشه مسیرها

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

فاطمی،میدان گلها،خ رادافزون4/1 ساختمان 92 واحد 17, تهران

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

حمایت کننده ها