تاریخ امروز:
یکشنبه - ۱۰ اردیبهشت - ۱۳۹۶
ساعت :

بازدید: 452 اشتراک گذاری

ژل پاک کننده غیر اسیدی پینک سولوشن

 خيابان مطهری, خیابان علی اکبری خیابان آزادی پلاک 53, تهران, استان تهران خيابان مطهری, خیابان علی اکبری خیابان آزادی پلاک 53, تهران, استان تهران
قیمت: 6,700 تومان
سازمانی
14 بهمن 1395

ارائه دهنده رویداد
  خیابان مطهری - خیابان علی اکبری - خیابان آزادی پلاک 53, تهران
 02186029651
توضیحات رویداد

موارد مصرف :

فرمولاسیون این محصول طوری تنظیم شده است که برای هر سطحی قابل استفاده میباشد و قفط تنها شرط استفاده از آن قابل شستشو بودن سطح میباشد. این محصول با قدرت پاک کنندگی زیادی که دارد می تواند تمامی چربی ها ، چرک ، لکه های سس، میوه ، جوهر، قیر، و .... را به راحتی پاک کند بدون اینکه آسیبی به سطح بزند. شما می توانید هر لکه ای را با این محصول پاک کنید. مصرف این محصول علی الخصوص مواقعی توصیه می شود که لکه به صورت مقطعی از مساحت کمی برخوردار است و براحتی پاک نمی شود.

 

طریقه مصرف:  

مقداری از ژل را بر روی لکه مالیده و پس از مدتی آن را با یک دستمال مرطوب تمیز کرده و سپس با یک دستمال خشک پاک کنید. در صورتی که لکه خیلی مقاوم و قدیمی است زمان بیشتری(حدود یک تا دو ساعت )  به آن بدهید و سپس با اسپری چند منظوره پینک سولوشن چند بار به روی لکه بپاشیدو با یک دستمال خشک و تمیز پاک کنید. همچنین در صورت دلخواه میتوانید ژل را در آب جوش حل کرده و به صورت مایع مصرف کنید. لازم به ذکر است در صورتی که اگر لکه قبلا توسط شوینده دیگری شستشو نشده باشد خیلی راحت تر پاک میشود چون برخی شوینده ها باعث تثبیت لکه می شوند.

 

مقدار مصرف :

برای مصرف به میزانی از ژل استفاده نمایید که کاملا سطح لکه را بپوشاند ودر مورد لکه های وسیع و ضعیف تر میتوانید دستمال یا ابر را به ژل آغشته نموده و کاملا سطح را پوشش دهید. برای رقیق سازی با آب جوش بسته به ضعف یا قدرت کثیفی میتوان از بیست تا پنجاه برابر ژل را رقیق کرده و از آنجائیکه محلول ساخته شده را باید همان روز مصرف نمود به اندازه ای مایع را بسازید که در یک روز مصرف نمایید.

 

مواد تشکیل دهنده :

تالو، اکتیو نانیونیک ، کیلیت کننده ، تنظیم کننده PH ، مواد آسان کننده شستشو ، مواد پاک کننده ملایم ، مواد محافظت کننده این محصول فاقد هر گونه ماده بی رنگ کننده ( بلیچ ) ، حلال مضر و مواد ساینده میباشد.

 

مکانیسم عملکرد :

این محصول با فرمولاسیون پیشرفته و منحصر به فرد با اثر سینرژیک ( هم افزایی ) مواد تشکیل دهنده با حبس لکه در خود و کاهش چسبندگی لکه به سطح باعث جدا شدن لکه میشود و در عین حال با ایجاد لایه ایاز سطوح محافظت می کند.

 

مواد ناسازگار:

این محصول با تمامی شوینده ها قابل اختلاط است فقط از اختلاط همزمان این محصول با مواد سفید کننده (آب ژاول ) و ضد عفونی کننده های کاتیونی پرهیز نمایید.

 

شرایط و زمان نگهداری:

این محصول در ظرف در بسته و دور از نور مستقیم خورشید در دمای 5 تا 25 درجه سانتیگراد به مدت دو سال قابل نگهداری می باشد.

 

سطوح غیر قابل استفاده :

این محصول برای هر سطح قابل شستشویی قابل استفاده است و هیچ ضرری برای سطوح آلومینیومی ،شیشه ای ، جواهرات ، رنگهای قابل شتستشو و ...... ندارد در مورد البسه از ثابت بودن رنگ البسه اطمینان حاصل شود و برای اینکار گوشه ای از البسه را که در دید نمی باشد میتوانید امتحان کنید.

 

موارد احتیاط:

این محصول با پوست افراد سالم کاملا سازگار است لذا برای اینکه برخی افراد ممکن است دچار جراحت در پوست خود و یا دارای حساسیت شدید باشند بهتر است هنگام مصرف از دستکش استفاده کنند.

از دسترس اطفال دور نگهدارید.

در صورت تماس با چشم با آب فراوان شستشو دهید.

در صورت آشامیدن مقداری شیر بنوشید و در صورت بروز علایم تحریک و قطع نشدن آن به پزشک مراجعه کنید.

 

بی زیانی:

     این محصول تحت تستهای ارگانولیتیکی ، درماتولوژی ،فیزیکی ، شیمیائی و میکروبی قرار گرفته و بی زیانی آن بررسی شده است.

 

 

نقشه مسیرها
14 بهمن 1395 01 فروردين 1396 ژل پاک کننده غیر اسیدی پینک سولوشن

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

حمایت کننده ها